Super Grosz - recenzja na temat pożyczki - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści
SupergroszRecenzja Super grosz
Oferty pożyczek pozabankowych, są zwykle do siebie bardzo podobne – działają na tych samych schematach procedur, mają podobne koszty itp. Serwisy pożyczkowe stawiają na subtelne różnice, stanowiące o wyższości ich propozycji nad innymi. Warto dokładnie przeanalizować oferty, aby odnaleźć te drobiazgi i dzięki temu wybrać pożyczkę najlepszą z możliwych. Supergrosz stawia na wygodę klienta, przy okazji honorując stałych pożyczkobiorców. To dobry wybór dla osób, które szukają dłuższej relacji z portalem pożyczkowym. Parametry pożyczki:


OFERTA
PROMOCYJNA

darmowa pożyczka na 30 dni


DOSTĘPNA
KWOTA

do 15 000 PLN


CZAS NA
SPŁATĘ

do 48 mcy


Właścicielem serwisu Supergrosz jest spółka o tej samej nazwie. Oferta przewiduje prostą i szybką usługę pozabankową, dostępną dla szerokiego grona pożyczkobiorców. W regulaminie pożyczki widać wiele plusów – alternatywne sposoby weryfikacji oraz wypłaty środków, promocję bezpłatnej pożyczki, wyższe progi kwotowe dla stałych klientów, szybkie decyzje pożyczkowe i przelewy. To wszystko składa się na przyjemną propozycję pożyczkową, która zdecydowanie przebija atrakcyjnością propozycje ze średniej półki. Warto wziąć pod uwagę serwis supergrosz.pl, planując wakacje czy szukając sposobu na załatanie dziury w domowym budżecie. Skorzystanie z usług platformy jest możliwe po spełnieniu ściśle określonych warunków: pożyczkobiorca musi mieć więcej niż 21 lat, posiadać dowód osobisty, być obywatelem polskim. Aby spłata nie okazała się zbyt dużym ciężarem, należy wykazać się stałym dochodem. Z pewnością mile widziane będą także czyste rejestry baz danych o dłużnikach.

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.7, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.7 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.7 zł. (stan na dzień 11.04.2018 r.).


Wniosek Super Grosz Wniosek

Dbając o komfort klientów, serwis Supergrosz udostępnił dwie metody wnioskowania o pożyczkę. Pierwsza wymaga kontaktu telefonicznego z doradcą serwisu, który przeprowadzi pożyczkobiorcę przez kolejne etapy aplikowania o zobowiązanie, druga – przebiega całkowicie online, wymaga kilku minut wolnego czasu i dostępu do komputera bądź smartfona. Należy kolejno:

➢ odwiedzić stronę platformy pożyczkowej supergrosz.pl,
➢ przeanalizować regulamin oferty,
➢ wybrać kwotę zobowiązania oraz ustalić czas na uregulowanie pożyczki, ustawić te parametry na suwaku,
➢ dokonać symulacji kosztów,
➢ potwierdzić chęć zawarcia pożyczki i wypełnić wygenerowany formularz,
➢ zaznaczyć wymagane zgody na przetwarzanie danych i weryfikację.


Weryfikacja Super Grosz Weryfikacja

Supergrosz dba aby jak największa grupa pożyczkobiorców uznała produkt serwisu za satysfakcjonujący. Dzięki takiej postawie, klienci mogą skorzystać z ułatwionej weryfikacji. Do wyboru jest kilka alternatywnych metod, także dla osób, które nie korzystają z rachunków bankowych.

➢ weryfikacja tożsamości – aby potwierdzić dane osobowe, należy dokonać przelewu drobnej kwoty na wskazane konto bankowe, lub zalogować się poprzez aplikację Konto X (opcja bezpłatna), przy wyborze wypłaty środków poprzez czek Giro, weryfikacja będzie polegała na okazaniu dowodu przy odbiorze pieniędzy na poczcie.
➢ weryfikacja w bazach dłużników – serwis sprawdza wiarygodność klientów w rejestrach Infomonitora, Krajowego Rejestru Długów, ERIF oraz w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczych.


Decyzja Super Grosz Decyzja i przelew

Decyzja zostaje wysłana do pożyczkobiorcy natychmiast po pozytywnym zakończeniu weryfikacji. Na pieniądze również nie trzeba długo czekać – dzięki systemowi szybkich płatności, klient może cieszyć się gotówką już kilka chwil po otrzymaniu zgody na udzielenie pożyczki.


Spłata Super Grosz Spłata

Spłata zadłużenia w Supergrosz odbywa się poprzez regularne, comiesięczne wpłacanie rat o ustalonej kwocie, na numer rachunku wskazany w serwisie. Nie ma od tej metody żadnych odstępstw. Jeżeli pożyczkobiorca nie będzie mógł wpłacić raty na czas, powinien o tym fakcie poinformować doradców biura obsługi klienta. Unikanie kontaktu i wpłat, może zakończyć się uruchomieniem procedur windykacyjnych, co oznacza dodatkowe koszty zobowiązania.

Zalety i wady Super Grosz Zalety i wady oferty supergrosz.pl

Na zdecydowany plus możemy zaliczyć:

wysoką kwotę pożyczki,
➢ darmowe zobowiązanie do 30 dni,
➢ alternatywne sposoby weryfikacji i wypłaty środków,
➢ błyskawiczne procedury,
➢ kompetentną obsługę.

Minusem są przede wszystkim:

rygorystyczne kryteria wiekowe.

Wróć do spisu treści