Regulamin - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści

REGULAMIN SERWISU CREDITWOK.PL

Podstawowe informacje dotyczące warunków ogólnych korzystania z serwisu Creditwok.pl, zawarte zostały w poniższym zestawie zasad, obowiązującym do czasu nieokreślonego.

Informacje creditwok.plInformacje dotyczące właściciela serwisu Creditwok.pl

Jedynym właścicielem oraz głównym administratorem danych zawartych na portalu Creditwok jest NOVIMO Kozłowska Anna, ul. Szkolna 18/2, 66-620 Gubin


Zasady creditwok.plOgólne zasady funkcjonowania serwisu

& Czym jest serwis Creditwok?
Platforma internetowa Creditwok to zbiór zestawień i rankingów wszelkich dostępnych na rynku polskim produktów finansowych, z określeniem ich głównych parametrów oraz analizą procedur dotyczących poszczególnych propozycji. Korzystanie z wiedzy dostępnej w serwisie nie wymaga zakładania konta, rejestracji w systemie, podawania danych osobowych czy kontaktowych. Wszystkie opcje wynikające z działania portalu są bezpłatne. Dane zawarte w poszczególnych zakładkach, oparte są na regulaminach udostępnionych przez opisywane na łamach portalu instytucje bankowe i pozabankowe.

& Jak działa serwis Creditwok?
➢ Platforma podzielona jest na zakładki oraz podstrony, odpowiadające poszczególnym grupom produktów finansowych – chwilówki, pożyczki ratalne, kredyty, konta bankowe.
➢ Każda zakładka zawiera zestawienie ofert z danej grupy, szczegółowe opisy parametrów i procedur oraz odnośniki do zewnętrznych stron internetowych, którymi administrują instytucje finansowe.
➢ Dobór ofert umieszczonych w tabelach jest subiektywnym wyborem osób tworzących treści zawarte na Creditwok oraz właściciela serwisu.
➢ Dane aktualizowane są na bieżąco, administracja nie ponosi konsekwencji za zmiany w parametrach ofert, dokonane przez instytucje bankowe.
➢ Administracja portalu zastrzega sobie prawo do usuwania, dodawania oraz modyfikowania opisów ofert w dowolny i wybrany przez siebie sposób.
➢ Kryteria uwzględniane w rankingach oraz treściach dotyczących oferty to:

  • koszt (RRSO, spread, koszty szczegółowe oraz całkowite, cena weryfikacji, oprocentowanie),
  • okres trwania umowy (minimalny, maksymalny, z określeniem kwestii charakterystycznych dla danego produktu),
  • kwota zobowiązania (widełki kwotowe, warunki pozyskania kwoty maksymalnej),
  • sposób przeprowadzenia procedur (wnioskowanie, przelew, weryfikacja, odbiór, aktywacja),
  • oferta promocyjna (programy lojalnościowe, bonusowe, akcje marketingowe, konkursy, gadżety promocyjne, udogodnienia),
  • opinie użytkowników (serwis nie ponosi odpowiedzialności za kroki podjęte w wyniku kierowania się opiniami w komentarzach zawartych na stronie).


Oferta creditwok.plSzczegóły oferty serwisu Creditwok

Serwis creditwok.pl udostępnia wybrane oferty produktów finansowych, oferowanych przez serwisy pożyczkowe oraz instytucje bankowe, w formie rankingów oraz zestawień.

➢ Głównym założeniem programu serwisu creditwok,pl jest prezentowanie i promowanie ofert instytucji finansowych oraz przybliżenie Czytelnikom kwestii dotyczących zarządzania kapitałem.
➢ Tabele oraz rankingi udostępnione na stronie, oparte są na porównaniu najpopularniejszych kryteriów dotyczących produktów finansowych.
➢ Portal creditwok.pl nie jest pożyczkodawcą, pośredniczy jedynie w prezentacji wybranych produktów.
➢ Za pomocą odnośników zawartych na stronie internetowej, serwis udostępnia możliwość bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi usługodawcami, przejście do formularzy wniosków bądź kontaktowych.
➢ Creditwok bezpłatnie udostępnia narzędzia kalkulacyjne, aplikacje symulacji kosztów oraz dane umożliwiające wybór najlepiej dopasowanej propozycji instytucji finansowych.
➢ Na łamach platformy można pozostawić opinie dotyczącą konkretnej usługi. Creditwok zastrzega sobie prawo do usuwania treści niezgodnych ze standardami przyjętymi przez serwis. Zabrania się publikowania komentarzy wulgarnych, obraźliwych, mających wydźwięk rasistowski, prowokacyjny.
➢ Na potrzeby Czytelników, został udostępniony blog zawierający artykuły dotyczące zarządzania budżetem, nowości ze świata finansów oraz analizy procedur przyjętych przez instytucje finansowe.
➢ Czytelnicy creditwok.pl mają dostęp do słownika pojęć związanych z finansami. Definicje w nim zawarte zostały utworzone na podstawie ogólnie przyjętych, z uwzględnieniem wyjaśnień dotyczących kwestii, które mogą stwarzać trudność osobom nieobeznanym z finansową nomenklaturą.


Świadczenie usługWarunki świadczenia usług

Platforma Creditwok dostępna jest dla wszystkich, bez względu na sposób korzystania z Internetu.

➢ Aby uzyskać dostęp do serwisu, należy posiadać lub skorzystać z udostępnionego łącza internetowego oraz wyszukać stronę za pomocą jednej z wyszukiwarek internetowych.
➢ Administracja portalu, wraz z ekipą osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie serwisu, dokłada wszelkich starań by korzystanie z portalu było komfortowe, bezpieczne i poufne.
Jednocześnie, serwis nie może wziąć odpowiedzialności za błędy czy zakłócenia, które wynikają z przyczyn niezależnych od pracowników. Funkcjonowanie serwisu jest pod stałą kontrolą. Zauważone awarie czy nieścisłości można zgłaszać poprzez formularz kontaktu.
➢ Creditwok nie bierze odpowiedzialności za skutki korzystania z opisywanych portalu ofert, sposób przeprowadzania procedur przez firmy zewnętrzne, efekty lekkomyślnego podejmowania decyzji dotyczących podejmowania zbyt obciążających zobowiązań finansowych.
➢ Pracownicy portalu starają się na bieżąco aktualizować dane dotyczące poszczególnych ofert, nie mają jednak wpływu na nagłe zmiany, wprowadzane przez instytucje finansowe, czas trwania promocji czy warunki dotyczące procedur.
➢ Creditwok reaguje na niezgodne ze standardami portalu komentarze Użytkowników, nie analizuje jednak wiarygodności podawanych w nich informacji. Sugerowanie się opiniami w treściach pozostawionych przez Czytelników należy brać na własną odpowiedzialność.


Umowa creditwok.plZasady zawierania umów

Korzystanie z serwisu creditwok.pl jest bezpłatne, nie wymaga rejestracji w systemie, pozostawiania danych osobowych.

➢ Serwis zapewnia dyskrecję i anonimowość podczas przeglądania treści zwartych w poszczególnych zakładkach. Użytkownik zostanie poproszony o adres e-mail, jedynie podczas wypełniania formularza kontaktu.
➢ Creditwok nie zawiera żadnych umów z Użytkownikami serwisu, nie jest stroną w jakimkolwiek zobowiązaniu finansowym.
➢ Czytelnik, który zdecyduje się na symulację kosztów, przejście na stronę serwisu wybranej instytucji finansowej, dokonanie analizy zdolności kredytowej, wysłanie zapytania, powinien pamiętać, że nie jest to równoznaczne z potwierdzeniem zawarcia umowy o usługę bądź produkt finansowy.
➢ Każdy Użytkownik, analizując treści dotyczące poszczególnych ofert, dokonując wyboru, podając dane osobowe, wysyłając kopie dokumentów, podpisując umowę z instytucją finansową, robi to na własną odpowiedzialność.
➢ Wszelkie schematy, aplikacje, logo, tabele i rankingi, a także treści na stronie, są utworzone na podstawie unikalnych i autorskich pomysłów pracowników serwisu oraz stanowią własność creditwok.pl.


Partnerzy creditwok.plPartnerzy serwisu creditwok.pl

Współpraca z instytucjami finansowymi, serwisami pożyczkowymi to jedno z głównych założeń działania portalu creditwok.pl, mających na celu ułatwienie dostępu do najciekawszych ofert poszczególnych firm.

➢ Wszelkie znaki towarowe, loga, oznaczenia handlowe firm będących partnerami serwisu, wykorzystywane są jedynie w celu promocji poszczególnych ofert produktów i usług finansowych.
➢ Serwis udostępnia treści wynikające z analizy jakości produktów lub usług udostępnianych przez serwisy pożyczkowe oraz instytucje bankowe, wykorzystując do tego informacje z regulaminów ofert oraz linki prowadzące bezpośrednio do witryn określonych instytucji.
➢ Przejście poprzez odnośnik, na stronę wybranej instytucji finansowej, ma umożliwić szybsze dotarcie do wniosku o określony produkt, bądź do formularza kontaktu.
➢ Serwis Creditwok nie bierze odpowiedzialności za skutki nawiązania relacji z żadną z instytucji finansowych analizowanych na portalu.


Prawa autorskiePrawa autorskie

Prawa autorskie, w rozumieniu powszechnie przyjętym, dotyczyć mają wszelkich treści zwartych w serwisie creditwok.pl, znaków graficznych, rozwiązań graficznych, narzędzi, zdjęć.

➢ Serwis Creditwok zastrzega sobie prawa do wszystkich autorskich treści i rozwiązań graficznych, wynikających z unikalnych pomysłów pracowników serwisu.
➢ Korzystanie ze zdjęć, artykułów, grafik w celu komercyjnym i osiągnięcia korzyści, możliwe jest jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody od właściciela serwisu Creditwok.pl.
➢ Każdy Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z zasobów serwisu Creditwok, w sposób zgodny z założeniami administracji, z poszanowaniem regulaminu i jedynie na użytek osobisty.


Postanowienia creditwok.plPostanowienia końcowe

Autorem regulaminu jest serwis Creditwok. Jest on udostępniony jedynie na użytek Czytelników portalu.

➢ Regulamin nie ma określonego czasy trwania, obowiązuje stale, może zostać zmieniony w dowolny sposób i bez uprzedzenia, przez administrację serwisu.
➢ Korzystanie z zasobów portalu powinno odbywać się w sposób zgodny z zasadami prawa, określonymi przez stosowne przepisy.
➢ Administracja nie ponosi konsekwencji pochopnych decyzji czy działań Użytkowników serwisu, wynikających z błędnego rozumienia zawartych na stronie internetowej treści, nieznajomości prawa, lekkomyślności.
➢ Treści zawarte w zakładkach serwisu nie są zobowiązujące, nie stanowią w żaden sposób doradztwa finansowego, nie powinny być pretekstem do podejmowania działań związanych z zawarciem umowy z instytucjami finansowymi.

Wróć do spisu treści