O serwisie finansowym - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści
O creditwok

Kim jesteśmy Kim jesteśmy?

Serwis Creditwok to odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów, szukających dobrych i sprawdzonych produktów bankowych i pozabankowych. Został stworzony na podstawie eksperckiej wiedzy młodego, lecz doświadczonego zespołu specjalistów oraz wnikliwej analizy oczekiwań osób aktywnych finansowo. Jako team tworzący i zarządzający serwisem, dokładamy wszelkich starań, by informacje dotyczące ofert prezentowanych na platformie Creditwok, były zawsze aktualne i dotyczyły najbardziej interesujących dla Czytelników kwestii. Od lat działamy w branży finansowej, bezustannie poszerzając swoją wiedzę i nabywając doświadczenia. Z uwagą obserwujemy wiodące trendy, komentując je w sposób zrozumiały i czytelny. Nie unikamy trudnych tematów, nie polecamy produktów, które nie spełniają określonych standardów.

Z nami bezpiecznie wejdziesz w świat pożyczek i kredytów, pomożemy uniknąć błędów wynikających z braku wiedzy czy doświadczenia.


Do czego dążymy Do czego dążymy?

Serwis Creditwok to obszerna i szczegółowa baza informacji dotyczących kredytów, kont bankowych, pożyczek pozabankowych oraz wielu innych narzędzi dotyczących pieniędzy. Naszym celem jest jej bezustanne poszerzanie oraz aktualizowanie. Zapewni to Czytelnikom bezpośredni dostęp do zestawień parametrów ofert wiodących na rynku, ale również tych nowych, które nie są jeszcze szeroko komentowane w Internecie. Nasze usługi są bezpłatne, korzystanie z rankingów i porównywarek nie wymaga rejestracji w systemie, zakładania konta, podawania danych osobowych. Zapewniamy dyskrecję i oszczędność cennego czasu. Na łamach strony internetowej prezentujemy:

➢ pożyczki bez BIK,
➢ kredyty dla zadłużonych,
➢ atrakcyjne propozycje bezpłatnych rachunków bankowych,
➢ konta bankowe VIP,
➢ pożyczki na dowód,
➢ zobowiązania online i z obsługą domową oraz wiele innych.

Informacje dotyczące poszczególnych ofert, oparte są na regulaminach udostępnianych przez instytucje finansowe w Polsce. Pracujemy nad tym, by były na bieżąco uaktualniane.

Korzystając z intuicyjnych zestawień i rankingów Creditwok, oszczędzisz czas, pieniądze, oraz zapewnisz sobie możliwość odnalezienia indywidualnie dopasowanej oferty produktu finansowego, w naprawdę krótkim czasie.

Wróć do spisu treści