Millennium konto - recenzja na temat Millennium rachunku - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści

Millennium konto

Millennium rachunek
Wiek konsumenta determinuje jego potrzeby życiowe, finansowe, sposób korzystania z produktów i usług bankowych. To banał, ale banki często zapominają o uwzględnieniu profilu wiekowego klienta. Tymczasem spora liczba osób, szuka ofert dopasowanych do swojej kategorii wiekowej, by móc sprawnie i z wykorzystaniem jedynie niezbędnych opcji, organizować swoje zasoby finansowe. Bank Millenium, w swojej ofercie rachunków bankowych, umieścił trzy ciekawe propozycje, przeznaczone dla klientów w różnym wieku. Połączył standardowe funkcje, potrzebne do zarządzania pieniędzmi z ciekawymi rozwiązaniami, zgodnymi z najnowszymi technologicznie rozwiązaniami światowego rynku bankowego. Pozwala to na wybór w oparciu o podstawowe kryteria. Oferty powiązane są z szerokim programem bonusów, zniżek, rabatów i akcji promocyjnych. Flagową i podstawową propozycja rachunku osobistego jest Konto 360°.


KOSZT PROWADZENIA: 0 lub 8 PLN
OPŁATA ZA PRZELEW: 0 PLN


KARTA PŁATNICZA: 0 lub 7 PLN
BANKOMATY: 0 PLN millennium


Pozostałe oferty:
Konto 360° Student – darmowe przy jednej płatności Blik-iem w miesiącu, oferta dla młodych,
Konto 360° Junior – darmowa opcja nauki zarządzania pieniędzmi, dla dzieci od 13 roku życia.

Posiadacz rachunku w ofercie podstawowej zyskuje dostęp do bardzo ciekawych rozwiązań, ułatwiających codzienną aktywność finansową. Do konta przypisany jest limit kredytowy, pozwalający na comiesięczne korzystanie z dodatkowych środków, do 7 dni bez odsetek. Osoby korzystające z aplikacji mobilnej, mają dostęp do atrakcyjnej oferty 3- miesięcznej lokaty, z najwyższym oprocentowaniem wśród produktów banku. Klient ma prawo wyboru jednej z dwóch kart płatniczych – Millennium Impresja lub Millennium Alfa (obie zapewniają 5% zwrotu za zakupy u partnerów banku). Warto obserwować stronę serwisu bankowego, zwłaszcza w okresie Happy Hours, ponieważ właśnie wtedy, klienci banku mogą założyć lokatę z podwyższonym oprocentowaniem. Ciekawą opcją jest możliwość uruchomienia Pakietu Bardzo Pomocnego – koła ratunkowego w przypadku choroby lub awarii sprzętu (do 7 darmowych wizyt specjalisty rocznie). Pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok użytkowania. W ramach programu Lubię To polecam, można uzyskać ciekawe nagrody (zniżki, bony, bilety do kina) za aktywne i skuteczne polecania usług bankowych. Osoby, które chcą przenieść do banku swoje dotychczasowe konto, nie muszą obawiać się formalności, ponieważ zajmą się tym doradcy bankowi.


Wniosek Millennium Wniosek o uruchomienie rachunku

Rachunek w banku Millennium można uruchomić na trzy sposoby: odwiedzając oddział banku i składając wniosek w placówce, poprzez serwis bankowy (opcja dla stałych klientów) oraz w prosty sposób przez Internet. Informacje na stronie banku zapewniają, że aplikowanie o konto nie trwa dłużej niż 7 minut. Wystarczy:

znaleźć stronę serwisu bankowego Millennium,
➢ przeanalizować program rachunków osobistych i wybrać najlepszą ofertę,
➢ zapoznać się z regulaminem propozycji,
➢ wypełnić wygenerowany formularz, wpisując dane osobowe.


Weryfikacja Millennium Weryfikacja

Potwierdzenie danych osobowych klienta, to ważny moment procedur aplikowania o rachunek osobisty. Bank Millennium proponuje dwie drogi weryfikacji, zależnie od możliwości i oczekiwań wnioskującego:

➢ weryfikacja w oddziale – po wysłaniu wniosku, umowę można podpisać w wybranej placówce banku Millennium, po okazaniu dowodu tożsamości,
➢ weryfikacja przy pomocy kuriera – umowa zostaje dostarczona pod wskazany adres klienta.


Aktywacja rachunku Millennium Aktywacja rachunku

Aktywacja konta osobistego w banku Millennium następuje w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Od razu po aktywacji, można korzystać z wszystkich dostępnych możliwości rachunku.

Zalety i wady konto Millennium Zalety i wady

Na zdecydowany plus możemy zaliczyć:

rachunek darmowy po spełnieniu niewielkich warunków,
➢ atrakcyjną aplikację mobilną i serwis internetowy,
➢ dostęp do zniżek, rabatów i nagród w programie poleceń,
➢ dwie karty płatnicze do wyboru,
➢ pakiet bezpieczeństwa,
➢ limit kredytowy przypisany do rachunku,
➢ Happy Hours z opcją skorzystania z atrakcyjnej lokaty,
➢ bardzo prosty sposób na przeniesienie dotychczasowego rachunku.

Minusem są przede wszystkim:

drobne koszty dodatkowe, jeśli warunki bezpłatności nie zostaną zrealizowane.

Wróć do spisu treści