Kasa Stefczyka kredyt - recenzja na temat kredytu - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści
Kasa StefczykaKasa Stefczyka kredyt
Kasy spółdzielcze to temat wciąż budzący sporo kontrowersji. Wiele osób, nie znając dokładnie systemu działalności takich instytucji, stawia je na równym poziomie z serwisami pożyczkowymi. Jest tu część racji – oba systemy pracują w oparciu o proste schematy procedur, przy minimum formalności. Kasy spółdzielcze dodatkowo, mogą pochwalić się dość niskim oprocentowaniem zobowiązań, dużą dostępnością dla szerokiego spektrum kredytobiorców oraz bardzo zróżnicowaną ofertą. Kasa Stefczyka znana jest z wysokich standardów jakości obsługi – wielokrotnie za to nagradzana. Udostępnia zobowiązania z obsługą w licznych oddziałach, ale również poprzez Internet. Celem Kasy Stefczyka jest zapewnienie pożyczkobiorcy maksymalnego komfortu i satysfakcji z usługi oraz nawiązanie z nim długotrwałej relacji. Program pożyczkowokredytowy firmy to prawdziwa karuzela propozycji. Jedną z najciekawszych i najbardziej popularnych jest Fit Pożyczka – nowoczesny i prosty produkt finansowy.RRSO

od 6,23%


DOSTĘPNA
KWOTA

bez górnej granicy


CZAS NA
SPŁATĘ

do 120 mcy


Pozostałe oferty:
 • Pożyczka Zaratka – 25 zł za każdy pożyczony 1 000 zł,
 • Prosta Pożyczka – do 50 000 zł na dowolny cel,
 • Pożyczka Gotówkowo-Konsolidacyjna – do 160 000 zł,
 • Pożyczka Na Nowe – do 7 000 zł na bieżące wydatki,
 • Pożyczka Senior – do 100 000 zł,
 • Pożyczka Internetowa Obniżka – do 160 000 zł,
 • Pożyczka Prestige – do 200 000 zł, przy dochodzie 2 200 zł netto,
 • Pożyczka Za Wpływy – do 50 000 zł,
 • Pożyczka Gotówkowa – do 160 000 zł na dowolny cel,
 • Pożyczka Hipoteczna – z zabezpieczenie w postaci nieruchomości,
 • Kredyt Hipoteczny – do 2 000 000 zł,
 • Pożyczka Depozytowa – do 80 000 zł,
 • Linia Pożyczkowa Maxi – stały dostęp do 50 000 zł.

Pożyczka Fit zawdzięcza swoją nazwę specyficznym założeniom – Kasa Stefczyka postanowiła pomóc konsumentom, maksymalnie odchudzając raty ich zobowiązań finansowych. Warunek jest jeden – muszą to być zobowiązania spoza Kasy. Pożyczka konsolidacyjna zakłada połączenie zadłużeń z tytułu: pożyczek gotówkowych, ratalnych, samochodowych, kart kredytowych, kredytów w rachunku, debetów. Jest to prosty sposób na przeorganizowania domowego budżetu, uzyskanie czasu na spłatę i odciążenie portfela. Kasa Stefczyka nie pobiera prowizji od tej oferty. Wysokość udzielonej pożyczki zależy od zdolności kredytowej klienta. Pożyczkobiorca sam wybiera dzień regulowania raty.

Reprezentatywny przykład kredytu:
dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Łączny koszt prowadzenia rachunku IKS w (całym) okresie kredytowania wynosi 0zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł w tym odsetki: 15 806,99 zł. Stan na 02.01.2018 r.


Wniosek Kasa Stefczyka Wniosek

Otrzymanie pożyczki w Kasie Stefczyka wymaga przejścia kilku etapów – nie wszystkie przeprowadzane są online. Przez Internet można jednak zainicjować kontakt z doradcą finansowym, który przedstawi ofertę Kasy. Doradca na podstawie wstępnych informacji, może przybliżyć warunki propozycji i nakreślić przebieg dalszych etapów. Finał procedur ma miejsce w oddziale naziemnym Kasy Stefczyka. Aby zamówić rozmowę z konsultantem, należy:

➢ zajrzeć na stronę internetową Kasy Stefczyka,
➢ zapoznać się z bogatą ofertę pożyczek i kredytów,
➢ wybrać propozycję Pożyczka Fit i przeanalizować jej regulamin,
➢ wypełnić formularz kontaktu z doradcą,
➢ podać wymagane dane i uzyskać indywidualną ofertę,
➢ wypełnić wskazówki konsultanta.


Weryfikacja Kasa Stefczyka Weryfikacja

Weryfikacja w Kasie Stefczyka nie jest traumatycznym przeżyciem – przebiega właściwie automatycznie, przy okazji innych procedur. Nie wymaga przelewów, korzystania z aplikacji potwierdzających tożsamość. Ponieważ ostatni etap odbywa się w oddziale Kasy, klient i tak będzie musiał okazać się dowodem osobistym. Etapy weryfikacji:

➢ rozmowa telefoniczna – wstępne potwierdzenie danych oraz chęci podjęcia zobowiązania,
➢ analiza dokumentów – klient zobowiązany jest do dostarczenia dowodu osobistego oraz zaświadczenia o zatrudnieniu do wybranego oddziału Kasy,
➢ weryfikacja przeszłości finansowej – Kasa Stefczyka korzysta z informacji zawartych w rejestrach Biura Informacji Kredytowej oraz Krajowego Rejestru Długów.


Decyzja Kasa Stefczyka Decyzja i przelew

Wstępnej decyzji pożyczkobiorca może spodziewać się już w kontakcie z doradcą. Na ostateczną odpowiedź musi jednak poczekać do czasu weryfikacji dokumentów. Po podpisaniu umowy w oddziale, pieniądze zostają przekazane pożyczkobiorcy natychmiastowo.


Spłata Kasa Stefczyka Spłata

Każdy klient zobowiązany jest do regulowania rat w sposób ustalony w warunkach umowy. Nie ma od tego odstępstw. Określone kwoty, należy wpłacać w uzgodnionym terminie, do czasu całkowitego uregulowania zadłużenia. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z oddawaniem należności, zawsze można zwrócić się do Kasy Stefczyka z wnioskiem o renegocjację, czy restrukturyzację warunków zobowiązania.

Zalety i wady oferty Kasy Stefczyka Zalety i wady oferty Kasy Stefczyka

Na zdecydowany plus możemy zaliczyć:

indywidualnie dopasowaną ofertę zobowiązania,
➢ długi czas kredytowania,
➢ atrakcyjne koszty,
➢ brak prowizji,
➢ proste i jasne procedury,
➢ opcja renegocjacji warunków w przypadku problemów ze spłatą.

Minusem są przede wszystkim:

wymagany kontakt telefoniczny z doradcą,
➢ podpisanie umowy w oddziale.

Wróć do spisu treści