Kasa Stefczyka kredyt - recenzja na temat kredytu - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Porównywarka finansowa
Przejdź do treści

Menu główne:

Kasa StefczykaKasa Stefczyka kredyt
Kasy spółdzielcze to temat wciąż budzący sporo kontrowersji. Wiele osób, nie znając dokładnie systemu działalności takich instytucji, stawia je na równym poziomie z serwisami pożyczkowymi. Jest tu część racji – oba systemy pracują w oparciu o proste schematy procedur, przy minimum formalności. Kasy spółdzielcze dodatkowo, mogą pochwalić się dość niskim oprocentowaniem zobowiązań, dużą dostępnością dla szerokiego spektrum kredytobiorców oraz bardzo zróżnicowaną ofertą. Kasa Stefczyka znana jest z wysokich standardów jakości obsługi – wielokrotnie za to nagradzana. Udostępnia zobowiązania z obsługą w licznych oddziałach, ale również poprzez Internet. Celem Kasy Stefczyka jest zapewnienie pożyczkobiorcy maksymalnego komfortu i satysfakcji z usługi oraz nawiązanie z nim długotrwałej relacji. Program pożyczkowokredytowy firmy to prawdziwa karuzela propozycji. Jedną z najciekawszych i najbardziej popularnych jest Fit Pożyczka – nowoczesny i prosty produkt finansowy.RRSO

od 6,23%


DOSTĘPNA
KWOTA

bez górnej granicy


CZAS NA
SPŁATĘ

do 120 mcy


Pozostałe oferty:
 • Pożyczka Zaratka – 25 zł za każdy pożyczony 1 000 zł,
 • Prosta Pożyczka – do 50 000 zł na dowolny cel,
 • Pożyczka Gotówkowo-Konsolidacyjna – do 160 000 zł,
 • Pożyczka Na Nowe – do 7 000 zł na bieżące wydatki,
 • Pożyczka Senior – do 100 000 zł,
 • Pożyczka Internetowa Obniżka – do 160 000 zł,
 • Pożyczka Prestige – do 200 000 zł, przy dochodzie 2 200 zł netto,
 • Pożyczka Za Wpływy – do 50 000 zł,
 • Pożyczka Gotówkowa – do 160 000 zł na dowolny cel,
 • Pożyczka Hipoteczna – z zabezpieczenie w postaci nieruchomości,
 • Kredyt Hipoteczny – do 2 000 000 zł,
 • Pożyczka Depozytowa – do 80 000 zł,
 • Linia Pożyczkowa Maxi – stały dostęp do 50 000 zł.

Pożyczka Fit zawdzięcza swoją nazwę specyficznym założeniom – Kasa Stefczyka postanowiła pomóc konsumentom, maksymalnie odchudzając raty ich zobowiązań finansowych. Warunek jest jeden – muszą to być zobowiązania spoza Kasy. Pożyczka konsolidacyjna zakłada połączenie zadłużeń z tytułu: pożyczek gotówkowych, ratalnych, samochodowych, kart kredytowych, kredytów w rachunku, debetów. Jest to prosty sposób na przeorganizowania domowego budżetu, uzyskanie czasu na spłatę i odciążenie portfela. Kasa Stefczyka nie pobiera prowizji od tej oferty. Wysokość udzielonej pożyczki zależy od zdolności kredytowej klienta. Pożyczkobiorca sam wybiera dzień regulowania raty.

Reprezentatywny przykład kredytu:
dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Łączny koszt prowadzenia rachunku IKS w (całym) okresie kredytowania wynosi 0zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł w tym odsetki: 15 806,99 zł. Stan na 02.01.2018 r.

Kasa Stefczyka kredyt

Wniosek Kasa Stefczyka Wniosek

Otrzymanie pożyczki w Kasie Stefczyka wymaga przejścia kilku etapów – nie wszystkie przeprowadzane są online. Przez Internet można jednak zainicjować kontakt z doradcą finansowym, który przedstawi ofertę Kasy. Doradca na podstawie wstępnych informacji, może przybliżyć warunki propozycji i nakreślić przebieg dalszych etapów. Finał procedur ma miejsce w oddziale naziemnym Kasy Stefczyka. Aby zamówić rozmowę z konsultantem, należy:

➢ zajrzeć na stronę internetową Kasy Stefczyka,
➢ zapoznać się z bogatą ofertę pożyczek i kredytów,
➢ wybrać propozycję Pożyczka Fit i przeanalizować jej regulamin,
➢ wypełnić formularz kontaktu z doradcą,
➢ podać wymagane dane i uzyskać indywidualną ofertę,
➢ wypełnić wskazówki konsultanta.


Weryfikacja Kasa Stefczyka Weryfikacja

Weryfikacja w Kasie Stefczyka nie jest traumatycznym przeżyciem – przebiega właściwie automatycznie, przy okazji innych procedur. Nie wymaga przelewów, korzystania z aplikacji potwierdzających tożsamość. Ponieważ ostatni etap odbywa się w oddziale Kasy, klient i tak będzie musiał okazać się dowodem osobistym. Etapy weryfikacji:

➢ rozmowa telefoniczna – wstępne potwierdzenie danych oraz chęci podjęcia zobowiązania,
➢ analiza dokumentów – klient zobowiązany jest do dostarczenia dowodu osobistego oraz zaświadczenia o zatrudnieniu do wybranego oddziału Kasy,
➢ weryfikacja przeszłości finansowej – Kasa Stefczyka korzysta z informacji zawartych w rejestrach Biura Informacji Kredytowej oraz Krajowego Rejestru Długów.


Decyzja Kasa Stefczyka Decyzja i przelew

Wstępnej decyzji pożyczkobiorca może spodziewać się już w kontakcie z doradcą. Na ostateczną odpowiedź musi jednak poczekać do czasu weryfikacji dokumentów. Po podpisaniu umowy w oddziale, pieniądze zostają przekazane pożyczkobiorcy natychmiastowo.


Spłata Kasa Stefczyka Spłata

Każdy klient zobowiązany jest do regulowania rat w sposób ustalony w warunkach umowy. Nie ma od tego odstępstw. Określone kwoty, należy wpłacać w uzgodnionym terminie, do czasu całkowitego uregulowania zadłużenia. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z oddawaniem należności, zawsze można zwrócić się do Kasy Stefczyka z wnioskiem o renegocjację, czy restrukturyzację warunków zobowiązania.

Zalety i wady oferty Kasy Stefczyka Zalety i wady oferty Kasy Stefczyka

Na zdecydowany plus możemy zaliczyć:

indywidualnie dopasowaną ofertę zobowiązania,
➢ długi czas kredytowania,
➢ atrakcyjne koszty,
➢ brak prowizji,
➢ proste i jasne procedury,
➢ opcja renegocjacji warunków w przypadku problemów ze spłatą.

Minusem są przede wszystkim:

wymagany kontakt telefoniczny z doradcą,
➢ podpisanie umowy w oddziale.

kasa stefczyka
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego