Inteligo konto - recenzja na temat Inteligo rachunku - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści

Inteligo bank konto

Inteligo rachunek
Przypadek Inteligo potwierdza, że dla banków nie ma rzeczy niemożliwych. Inteligo jest bowiem odnogą banku PKO BP, funkcjonującą jako odrębny podmiot (powiązany systemem zależności), ale na standardach wypracowanych przez lata doświadczenia i pracy uznanej instytucji. Skierowany jest do osób świadomych wagi bezpośredniego dostępu do własnych pieniędzy, o każdej porze dnia i nocy. Wbrew pozorom, promuje produkty proste w obsłudze, wygodne i elastyczne. Duży nacisk kładzie na mobilność usług, komfort użytkowania poszczególnych narzędzi organizacji finansów oraz wprowadzanie nowoczesnych i popularnych metod zarządzania środkami, zgodnych ze światowymi trendami. Pogram rachunków osobistych Inteligo, uwzględnia potrzeby użytkowników o różnym statusie, posiadających rodziny, dzieci, ale także tych, którzy samodzielnie organizują swoje wydatki. Flagową ofertą Inteligo jest rachunek w wersji standard, czyli Konto Indywidualne Inteligo:


KOSZT PROWADZENIA: 0 PLN
OPŁATA ZA PRZELEW: 0 PLN


KARTA PŁATNICZA: 4 PLN – standard
0 PLN – transakcje powyżej 100 PLN
BANKOMATY: 0 PLN
PKO BP, BZ WBK


Pozostałe oferty:
Konto Wspólne Inteligo – bezpłatne, nawet dla 3 osób,
Inteligo Konto Dziecka – dla dzieci od 13 roku życia,
Rachunek Oszczędnościowy – brak opłat i dodatkowe złotówki.

Oferta Konta Indywidualnego Inteligo, zakłada opcję uruchomienia kilku równoległych kont, spersonalizowanych według własnego uznania, w obrębie jednej umowy o rachunek osobisty. W ramach korzystania z usługi, klient ma dostęp do świetnie zorganizowanej bankowości internetowej, serwisu mobilnego, telefonicznego oraz kanału SMS. Zdecydowanie ułatwia to zarządzanie pieniędzmi. Właściciel konta otrzymuje w pakiecie kartę płatniczą Visa payWave „Dobro procentuje”, Visa payWawe lub MasterCard PayPass. Transakcje wykonywane za pomocą bankowości internetowej i mobilnej można zatwierdzać za pomocą kodu SMS, tokenu, lub kodów z karty zdrapki. Podpisując umowę o rachunek, klient zyskuje również dostęp do atrakcyjnych produktów dodatkowych – kredytów, lokat, obligacji skarbu państwa, funduszy inwestycyjnych, rachunków maklerskich i oszczędnościowych, funduszy emerytalnych, ubezpieczeń.


Wniosek Inteligo Wniosek o uruchomienie rachunku

Założenie rachunku wymaga wysłania standardowego formularza wniosku. Aby to zrobić, trzeba mieć dostęp do Internetu. Etap trwa zaledwie kilka minut. Należy wcześniej przygotować dokument tożsamości:

przejść na stronę serwisu internetowego Inteligo,
➢ zapoznać się z ofertami rachunków osobistych,
➢ wybrać propozycję idealnie dopasowaną do swoich oczekiwań,
➢ wygenerować formularz wniosku,
➢ uzupełnić go według wskazówek,
➢ określić parametry konta: samodzielne bądź wspólne, wybrać kartę płatniczą, określić sposób potwierdzania transakcji,
➢ odebrać telefon od konsultanta bankowego.


Weryfikacja Inteligo Weryfikacja

Weryfikacja Inteligo następuje niezauważalnie i nie trzeba się do niej specjalnie przygotowywać. Wystarczy postanowienie otwarcia konta w wybranej ofercie oraz dowód tożsamości:

➢ weryfikacja telefoniczna – od razu po wysłaniu formularza wniosku, doradca bankowy oddzwoni do klienta, aby potwierdzić dane w aplikacji i chęć zawarcia umowy,
➢ weryfikacja dokumentów – kurierowi, który dostarczy dokumenty, należy okazać dowód tożsamości.


Aktywacja Inteligo Aktywacja rachunku

Aktywacja rachunku następuje tuż po oddaniu podpisanej umowy kurierowi. Można prawie od razu zalogować się do wybranego serwisu i zacząć korzystać z wygód jakie daje Konto Indywidualne.

Zalety i wady konto Inteligo Zalety i wady

Na zdecydowany plus możemy zaliczyć:

brak kosztów związanych z otwarciem i prowadzeniem rachunku,
➢ darmowa karta płatnicza,
➢ kilka kart płatniczych do wyboru,
➢ możliwość wyboru sposobu potwierdzania transakcji,
➢ szybkie i sprawne procedury,
➢ błyskawiczna aktywacja,
➢ dostęp do atrakcyjnych usług bankowych,

Minusem są przede wszystkim:

koszty dodatkowe przy niespełnieniu warunków bezpłatności.

Wróć do spisu treści