Hapi pożyczki - recenzja na temat pożyczki - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści
Hapi pożyczkiRecenzja Hapi pożyczki
Zobowiązanie z możliwością spłaty w ratach, to zdecydowanie jedna z najlepszych form rozwiązywania problemów finansowych. Dzięki prostym procedurom i maksymalnie ograniczonym formalnościom, pozabankowe pożyczki ratalne cieszą się ogromną popularnością. Wystarczy wybrać kwotę i czas na spłatę i w krótkim czasie, bez dosyłania dokumentów i stania w kolejkach bankowych, cieszyć się z wymarzonej gotówki. Taką propozycję ma dla swoich klientów serwis pożyczkowy Hapi Pożyczki. Oferta jest atrakcyjna i opiera się na sprawdzonych pozabankowych schematach. Jej parametry:


OFERTA
PROMOCYJNA

wakacje od raty


DOSTĘPNA
KWOTA

do 15 000 PLN


CZAS NA
SPŁATĘ

do 36 mcy


Administratorem portalu hapipozyczki.pl jest spółka IPF Polska. Propozycja serwisu dotyczy prostej pożyczki ratalnej, w dość atrakcyjnej jak na rynek pozabankowy kwocie. Od zobowiązań bankowych różni się przede wszystkim krótszymi formalnościami i większą dostępnością. Aby stać się właścicielem 15 000 zł, nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów (w nielicznych przypadkach zaświadczenie o dochodach), poręczeń, zabezpieczeń – wystarczy rzetelnie wypełnione oświadczenie o dochodach i wydatkach. Osoby, które korzystały już z propozycji Hapi Pożyczki informują, że weryfikacja przeszłości finansowej wnioskującego jest dość pobłażliwa, stąd duża szansa otrzymania pozytywnej decyzji, nawet przy drobnych potknięciach przy spłatach poprzednich zobowiązań. Regulamin pożyczki jasno określa warunki, jakie musi spełnić pożyczkobiorca: mieć co najmniej 18 lat, obywatelstwo polskie, dowód osobisty, dochód, który umożliwi swobodne regulowanie rat oraz narzędzia kontaktu – e-mail, telefon komórkowy.

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2018 r.


Wniosek Hapi pożyczki Wniosek

Aby z powodzeniem wnioskować o pożyczkę ratalną w hapipozyczki.pl, należy wcześniej przygotować dowód osobisty. Ten etap procedur trwa około 5 minut, nie wymaga wychodzenia z domu, ponieważ przebiega w 100% online. Dane w formularzach muszą bezwarunkowo zgadzać się ze stanem faktycznym. Wystarczy kolejno:

odwiedzić stronę internetową serwisu Hapi Pożyczki,
➢ dokładnie przeanalizować regulamin oferty,
➢ na suwaku umieszczonym na głównej stronie ustawić kwotę zobowiązania oraz czas na spłatę i zapoznać się z symulację kosztów,
➢ przejść do formularza wniosku, wypełnić go zgodnie z sugestiami,
➢ potwierdzić chęć zawarcia umowy pożyczkowej oraz wymagane zgody na przetwarzanie danych osobowych i weryfikację.


Weryfikacja Hapi pożyczki Weryfikacja

Sprawdzenie potencjalnego pożyczkobiorcy ma na celu potwierdzenie jego wiarygodności, danych zawartych we wniosku oraz rzetelności w regulowaniu zobowiązań. To ważny krok, decydujący o tym, czy serwis zaufa klientowi na tyle, by udostępnić mu środki finansowe. Przebiega w trzech etapach:

➢ weryfikacja telefoniczna – potwierdzenie danych z aplikacji pożyczkowej,
➢ weryfikacja danych osobowych – przelew 1 zł na podany w serwisie rachunek bankowy, z konta osobistego pożyczkobiorcy,
➢ analiza wpisów w bazach dłużników – system sprawdza dane zawarte w rejestrach Krajowego Rejestru Długów, Infomonitora, ERIF, Biura Informacji Kredytowej oraz Związku Banków Polskich.


Decyzja Hapi pożyczki Decyzja i przelew

Decyzja i przelew wydawane są błyskawicznie. Klienci HapiPożyczki chwalą sobie szybkość i sprawność procedur. Czas dotarcia pieniędzy na rachunek bankowy klienta zależy oczywiście od sesji międzybankowych.


Spłata Hapi pożyczki Spłata

Spłata zadłużenia odbywa się poprzez regularne, comiesięczne wpłacanie rat o ustalonej kwocie. Przelewy powinny być wykonywane na podany przez serwis numer rachunku bankowego. Nie należy przekraczać ustalonych terminów. Dobrą informacją jest, że w przypadku kłopotów z zebraniem potrzebnych środków finansowych, można wnioskować o tzw. wakacje od raty, w przyjętym regulaminowo porządku:

➢ jednorazowe wakacje od raty - pożyczka z liczbą rat od 7 do 11,
➢ dwukrotne wakacje od raty - pożyczka z liczbą rat od 12 do 17,
➢ trzykrotne wakacje od raty - pożyczka z liczbą rat od 18 do 23,
➢ czterokrotne wakacje od raty - pożyczka z liczbą rat do spłaty 24.

Zalety i wady Hapi pożyczki Zalety i wady oferty hapipozyczki.pl

Na zdecydowany plus możemy zaliczyć:

atrakcyjną kwotę zobowiązania,
➢ długi czas kredytowania,
➢ wygodne i szybkie procedury,
➢ wakacje od raty,
➢ pobłażliwą weryfikację.

Minusem są przede wszystkim:

słaba oferta promocyjna.

Wróć do spisu treści