Getin Bank konto - recenzja na temat Getin rachunku - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści

Getin konto

Getin bank rachunek
Młodzi ludzie nie często rozmyślają o przyszłości, zwłaszcza finansowej. Żyją aktywnie, beztrosko, czerpiąc z uroków dnia dzisiejszego. Szukają narzędzi prostych w obsłudze, mobilnych, dostępnych i nowoczesnych. Zapominają o dodatkowych wartościach, jakie może nieść oferta rachunku osobistego. Getin Bank zdecydowanie stawia na przezorność i zapobiegliwość. Oferuje program kont bankowych, które nie tylko pomogą w organizacji finansów, ale również pozwolą realizować małe lub duże cele finansowe. Specjaliści bankowi w zdecydowany i atrakcyjny sposób odpowiadają na zauważalne tendencje rynku usług bankowych oraz dbają by przyszłość każdego klienta, mogła rysować się z różowych barwach. Konta Getin Bank są przede wszystkim nowoczesne. Instytucja wdrożyła najnowsze technologie, udostępniając rewelacyjny serwis internetowy oraz aplikację mobilną. Klienci mogą korzystać z płatności zbliżeniowych, mobilnych. A przy okazji odkładać środki „na później”.


KOSZT PROWADZENIA: 0 PLN lub 8 PLN
OPŁATA ZA PRZELEW: 0 PLN


KARTA PŁATNICZA: 0 PLN
BANKOMATY: 0 PLN


Pozostałe oferty:
Konto Proste Zasady Dla Młodych – darmowy rachunek dla osób w wieku od 18 do 26 lat,
Konto Oszczędnościowe - do 3.5% w skali roku,
Konto Oszczędnościowe Skarbonka – oszczędzaj wydając,
Celowe Konto Oszczędnościowe – odkładaj na określony cel,
Konto Walutowe – darmowy rachunek w obcej walucie,
Konto Proste Zasady Dla Obywateli Ukrainy – prosty rachunek dla obcokrajowców,
Indywidualne Konto Emerytalne – oszczędzaj na czas emerytury.

Konto Proste Zasady, jak sama nazwa wskazuje, nie niesie ze sobą nic skomplikowanego. Każdy użytkownik może wnioskować o rachunek w prosty sposób i równie prosto radzić sobie z jego obsługą i wykorzystaniem narzędzi dodatkowych. Obsługa konta jest darmowa, po spełnieniu niewielkich warunków. Jeśli właściciel rachunku zdecyduje się na przelewanie na konto swoje wynagrodzenie, w kwocie równej lub większej niż 1 500 zł, zyskuje dostęp do atrakcyjnego Konto Oszczędnościowego. Klienci chwalą sobie ciekawe pakiety ubezpieczeń: Pakiet Niezawodny (pomoc medyczna oraz specjalistyczna pomoc fachowców od RTV, AGD, IT, itp.), Pakiet Ochrona Karty (ubezpieczenie od przykrych wydarzeń związanych z użytkowaniem karty płatniczej). Kartą w wersji podstawowej, przypisaną do konta jest Mastercard Debit, z technologią PayPass, umożliwiająca płatności bezgotówkowe na całym świecie. Korzystając z tego praktycznego narzędzia, można uzyskać 10% zniżki w Multikinie. Posiadacze Mastercard mogą również zarejestrować się w programie Priceless Specials, co uprawnia do zbierania punktów i wymiany ich na atrakcyjne nagrody.


Wniosek Getin Bank Wniosek o uruchomienie rachunku

Wypełnienie wniosku nie trwa dłużej niż 5 minut. Niezbędna będą dane z dowodu osobistego. Aplikowanie o konto odbywa się online. Wystarczymkilka prostych kroków by skutecznie uruchomić procedury. Należy kolejno:

przejść pod adres strony internetowej Getin Bank,
➢ zapoznać się z ofertami rachunków bankowych dla klientów indywidualnych,
➢ przeanalizować warunki umowy oraz tabele kosztów,
➢ wypełnić wygenerowany formularz, podając dane osobowe oraz zaznaczając wybrane parametry rachunku.


Weryfikacja Getin Bank Weryfikacja

Weryfikacja klienta to ostatni etap wnioskowania o rachunek osobisty. Klient musi potwierdzić prawdziwość danych wpisanych do formularza, z informacjami, które zawarł w formularzu wniosku:

➢ weryfikacja telefoniczna – w ciągu 24 godzin od wysłania formularza, doradcy bankowi skontaktują się z wnioskującym telefonicznie,
➢ weryfikacja przy podpisaniu umowy – w ustalonym terminie, kurier dostarczy umowę do podpisania, należy okazać dowód osobisty.


Aktywacja rachunku Getin Aktywacja rachunku

Aktywacja konta w Getin Bank nastąpi po przekazaniu umowy. Klient zostanie o tym powiadomiony droga mailową oraz poprzez SMS. W tym samym czasie zostaną przekazane dane do logowania w systemie (aplikacja mobilna oraz serwis internetowy).

Zalety i wady konto Getin Zalety i wady

Na zdecydowany plus możemy zaliczyć:

rachunek darmowy po spełnieniu niewielkich warunków,
➢ dostęp do atrakcyjnego konta oszczędnościowego,
➢ program punktowy,
➢ zniżki w Multikinie,
➢ ciekawe pakiety ubezpieczeń,
➢ dobrze zorganizowana bankowość internetowa i mobilna,
➢ proste procedury.

Minusem są przede wszystkim:

konto nie jest uruchamiane natychmiastowo, trzeba poczekać na aktywację.

Wróć do spisu treści