Eurobank kredyt - recenzja na temat kredytu - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści
Eurobank kredytEuro bank
Wybór kredytu nie dotyczy jedynie decyzji w sprawie wysokości kwoty. Klienci coraz częściej decydują się na produkty, które po części mogą stworzyć sobie sami – ze wskazaniem konkretnego dnia spłaty raty, wyborem z kilku pakietów ubezpieczeń, możliwością otrzymania dodatkowych bonusów. Taki kredyt nazywamy maksymalnie dopasowanym do kredytobiorcy. Wybór spośród kilku opcji sprawia, że klient czuje się komfortowo – to spostrzeżenie sprawiło, że banki chętniej zaczęły tworzyć oferty z elastycznym doborem warunków, dodatkowymi atrakcjami, alternatywnymi metodami wnioskowania czy wypłat. Oferta Eurobanku to Kredyt Gotówkowy, prosty jak jego nazwa. Oto podstawowe parametry:


RRSO

od 21.83%


DOSTĘPNA
KWOTA

do 120 000 PLN


CZAS NA
SPŁATĘ

do 108 mcy


Pozostałe oferty:
  • Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania – do 4 000 zł na okres do 10 miesięcy,
  • Pożyczka Błyskawiczna Przez Internet – do 4 000 zł, na czas do 60 miesięcy,
  • Pożyczka Gotówkowa „Wypożyczka” - do 20 000 zł, na okres do 7 lat,
  • Kredyt Konsolidacyjny – do 150 000 zł, do 108 miesięcy,
  • Pożyczka Energooszczędna – do 120 000, na czas do 108 miesięcy.

Pieniądze uzyskane z Kredytu Gotówkowego, mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, wybrany przez kredytobiorcę. Jeśli klient zdecyduje się na przelewanie wynagrodzenia bądź świadczeń na konto w Eurobank, może uzyskać niższe oprocentowanie. Łącząc swoje dochody, z dochodami bliskiej osoby, kredytobiorca może starać się o wyższą kwotę kredytu. Bank gwarantuje stałą wysokość raty i oprocentowania, przez cały okres trwania zobowiązania. Co jest dodatkowym udogodnieniem – klient może sobie zrobić wakacje kredytowe, już po spłacie szóstej z kolei raty kredytu. Sam wybiera również dzień regulowania należności. Procedury przebiegają na kilka sposobów, zależnie od preferencji klienta. Dokumenty należy dostarczyć do wybranej placówki Eurobank.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 21,83%


Wniosek Eurobank Wniosek

Eurobank stoi frontem do klienta. Nie ma tu miejsca na ciasne i nieprzemyślane rozwiązania. Produkt ma trafiać do szerokiego spektrum pożyczkobiorców, stąd alternatywne metody wnioskowania, umożliwiające podjęcie zobowiązania osobom o odmiennych potrzebach i przyzwyczajeniach. Wnioskować można drogą tradycyjną (w oddziale banku), poprzez bankowość internetową rachunku osobistego. My przedstawimy trzeci, również ciekawy sposób:

➢ należy przejść na stronę internetową Eurobanku,
➢ zapoznać się z warunkami ofert kredytów i pożyczek,
➢ wybrać parametry kredytu,
➢ wypełnić formularz kontaktu z doradcą bankowym,
➢ odebrać telefon od konsultanta, który poinformuje o przebiegu dalszych etapów.


Weryfikacja Eurobank Weryfikacja

Weryfikacja klienta to moment, z którego nie zrezygnuje żadna instytucja finansowa. Wiarygodność kredytobiorcy to jeden z głównych warunków podjęcia zobowiązania. W Eurobanku, przy okazji Kredytu Gotówkowego, analiza klienta przebiega na trzy sposoby:

➢ weryfikacja telefoniczna – w rozmowie z konsultantem, kredytobiorca potwierdza dane osobowe oraz chęć podjęcia środków,
➢ weryfikacja dokumentów – klient zobowiązany jest dostarczyć dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach do placówki Eurobanku,
➢ analiza historii spłat – system weryfikuje każdego wnioskującego w rejestrach Biura Informacji Kredytowej.


Decyzja Eurobank Decyzja i przelew

Wstępna decyzja zostaje przekazana pożyczkobiorcy, już w rozmowie telefonicznej z doradcą bankowym. Na pieniądze nie trzeba długo czekać. Proces przekazania środków finansowych na rachunek klienta, rozpoczyna się od razu po przekazaniu ostatecznej decyzji i podpisaniu umowy.


Spłata Eurobank Spłata

Spłacając kredyt w Eurobank, kredytobiorca powinien pamiętać szczególnie o dotrzymywaniu umówionych terminów. W przypadku problemów z regulowaniem rat, już po szóstej racie ma prawo do wakacji kredytowych. Bank udostępnia również opcję przypomnień SMS o nadchodzącym terminie wpłaty środków. Spłata powinna odbywać się według ustalonego w umowie harmonogramu.

Zalety i wady oferty Eurobank Zalety i wady oferty Eurobank

Na zdecydowany plus możemy zaliczyć:

wysoką dostępną kwotę kredytu,
➢ długi czas kredytowania,
➢ wyższą kwotę przy połączonych dochodach,
➢ niskie oprocentowanie przy wpływie wynagrodzenia na rachunek w Eurobanku,
➢ wakacje od raty,
➢ przypominajki SMS,
➢ alternatywne metody wnioskowania.

Minusem są przede wszystkim:

wymagany kontakt telefoniczny z doradcą,

Wróć do spisu treści