Na blogu porady pożyczkowe - creditwok.pl

Porównywarka finansowa
Przejdź do treści
Blog Creditwok.pl

…czyli krótko i merytorycznie o polskich i światowych
finansach, gospodarce, procedurach bankowych i pozabankowych i
wszystkim o czym chcecie rozmawiać…


Zadajecie sobie czasem pytanie, na co komu kolejny blog finansowy? Przecież w Internecie jest tego mnóstwo, mniej lub bardziej obiektywnych opinii, ujmowanych w formie bloga funkcjonującego dwa, trzy miesiące i znikającego szybko jak wypłata po dziesiątym… Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że wiele porównywarek i instytucji pożyczkowych udostępnia swoje blogi traktujące o wszystkim, co związane ze światem finansów, obiecuje gruszki na wierzbie i kończy na udostępnianiu wpisów, których nikt nie czyta. Postanowiliśmy jednak podjąć wyzwanie prowadzenia bloga, który finanse potraktuje nieco mniej poważnie, z lekkim przymrużeniem oka. Nie mamy na myśli jednak unikania istoty interesujących Was kwestii, wręcz przeciwnie, właśnie na nich mamy zamiar się skupić, opatrując doniesienia z branży specyficznym, lekkim komentarzem. Na łamach naszego blogo-poradnika znajdziecie również sporo przydatnych porad dotyczących bankowych i pozabankowych formalności, kwestii związanych z windykacją i postępowaniem komorniczym itd. Zapraszamy serdecznie do udziału w dyskusji pod wpisami, pozostawiania śladu swojej obecności. Będzie to dla naszego zespołu doskonałą motywacją do wytrwałej pracy i bezustannego podnoszenia poprzeczki.

Pozdrowienia od Redakcji!

Problem z komornikiem
Masz przeterminowane długi? Boisz się, że wisi nad Tobą zagrożenie w postaci windykacji i komornika? Uświadom sobie, że nie jest to koniec świata i możesz wyjść z kłopotów obronną ręką.
Oszczędzanie
Kilka ciekawych porad dotyczących oszczędzania. Z nami załatasz wszystkie dziury w budżecie domowym i zyskasz pieniądze na dodatkowe wydatki.
Wyłudzenie kredytu
Jak reagować w przypadku utraty dowodu osobistego czy przechwycenia danych osobowych, numerów bankowych i haseł do konta osobistego? Czy można uniknąć oszustów?
Domowy budżet
Czy oszczędzanie na zakupach żywności oznacza „mniej jeść”? Gdzie się udać po tańsze zakupy? Jak mój bank może mi pomóc w codziennych sprawunkach?
Finanse okiem kobiety
Zdradzamy co jest ważne dla pań, przy wyborze rachunku bankowego. Opłaty, ubezpieczenie a może inne kryteria? Sprawdź, jakie jest podejście kobiet do ofert kont osobistych. Możesz być zaskoczony!
Pożyczki bez baz
Gdzie udać się po zobowiązanie bez baz? Czy jest to w ogóle możliwe? Sprawdź opcje dla notorycznych dłużników.
Wróć do spisu treści